Hakkımızda - Aura Clas
Çağrı Merkezi
Hakkımızda

Türkiye’nin en sevilen markalarından olan Aura Clas , mağazamız ve e-ticaret sitemizle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Aura Clas , her zaman müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak kabul eder. Instagram ve Facebook hesaplarımızda bizleri takip eden 700 binin üzerindeki takipçilerimizin ihtiyaçlarına her gün aynı öz veri ile cevap vermekteyiz.

Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemizin alt yapısını sürekli güncelliyoruz.

Güvenli Alışverişin Adresi

Websitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. auraclas.com'dan alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Vizyonumuz

Mobilya sektöründe güvenilir, hijyenik ve çevre dostu olarak lider marka olmak.

Misyonumuz

Aura Clas bir yandan sahip olduğu tasarım gücü ile müşterilerine beklentilerinin ötesinde seçenekler sunarken diğer yandan, hız esneklik ve koşulsuz kalite anlayışı ile ile etik değerler ve sosyal sorumluluk prensiplerinden ödün vermeksizin değer yaratmayı amaçlar.

Önceliğimiz

Çalışanlarının gerekli tüm eğitimlerini sağlayarak firma olarak üzerimize düşen tüm mevzuat ve yasalara uymak.
İş sağlığı ve güvenliğine azami özen gösterirken, doğaya verilen zararı azaltmak amacı ile sosyal evreyi geliştirmek önceliklerimizdendir. Her zaman müşteri ilişkilerini ve müşteri memnuniyet ön planda tutmak kalite politikamızdır.